نصب ماشین لباس شویی

نصب ماشین لباسشویی در منزل علاوه بر کاهش هزینه ها و صرفه جویی در وقت میتواند اسیب کمتری به لباس ها بزند.روش نصب ماشین لباس شویی
۱-جا گذاری ماشین لباسشویی در منزل :امروزه با توجه به محدویت جا در اشپزخانه ممکن است مشکلاتی برای قرار گرفتن دستگاه ایجاد کند نکته مهی که باید در نصب دستگاه رعایت کرد این است که دستگاه در کنار لوله های اب سرد و گرم و همچنین چاه تخلیه اب قرار بگیرد،نکته ی دیگر این است که فاصله ی قرار گرفتن دستگاه باید رعایت شود به این صورت ۱ سانتی متر از عقب ۲ سانتی متر از کنار .
۱-در سطح صاف قرار بگیرد زیرا دستگاه حتما باید تراز باشد.
۲-محل قرار گرفتن دستگاه حدالمکان جا خیلی سرد و مرطوب نباشد.
۳-توجه داشته باشید هنگام نصب ماشین لباسشویی دستگاه در کنار رادیاتور یا شومینه یا گاز قرار نگیرد.
۴-نکته مهمی که در نصب اولیه ماشین لباسشویی میتواند مهم باشد این است که پایه های متحرکی که زیر دستگاه برای تنظیم و تراز کردن قرار گرفته ،بعد از تنظیم به خوبی مجکم شود زیرا که میتواند باعث لرزش و سر و صدا شود،چرا که باعث اسیب رسیدن فنر های ماشین لباسشویی میشود .
۵-تراز بودن در نصب ماشین لباسشویی امر مهمی است و همیشه به یاد داشته که برای تراز کردن ماشین لباس شویی به هیچ وجه از کارتن و چوب و هیچ شی دسگری استفاده نشود.
۶-توجه داشته باشید هرگز روی دستگاه ماشین لباسشویی هیچ گونه وسایلی قرار ندهید.
۲-اتصال لوله اب و لوله تخلیه :حتما قبل از نصب لوله های اب سرد و گرم دستگاه از صحیح بودن شیر اب اطمینان حاصل کنید پس از اتصال لوله های اب سرد و گرم از محکم بودن و اتصالات و عدم چکه کردن اب اب اطمینان داسته باشید
۳-تست شست و شویی:بعد از نصب ماشین لباسشویی برای اینکه اطمینان حاصل کنید تمامی مراحل به درستی انجام شده بهترین روش برای تست کردن ،قرار دادن ماشین لباسشویی بری روی برنامه RINS+SPIN (ابگیری –خشک کردن است . دستگاه رابر روی برنامه قرار داده و منتظر بمانید تا برنامه به اتمام برسد.