نصب ماشین لباسشویی سامسونگ SAMSUNG

برای دریافت خدمات نصب ماشین لباسشویی سامسونگ SAMSUNG ، تنها کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با ما تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان تکنسین به محل اعزام شود.

ثبت درخواست در واتساپتماس با ما

نصب ماشین لباسشویی سامسونگ SAMSUNG و هرآن‌چه درباره این کار باید بدانید

شستن لباس‌های کثیف همیشه یک کار پر دردسر و خسته‌کننده بود که خوشبختانه امروزه با وجود ماشین لباسشویی‌های باکیفیت، به یک کار آسان و راحت تبدیل شده است. انواع برندهای بسیار خوب در بازار وجود دارند که می‌توان با توجه به مشخصه‌ها و قابلیت‌های هرکدام، یکی از متناسب‌ترین آن‌ها را خریداری کرد. خوشبختانه برند سامسونگ در دنیای لوازم منزل نیز عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود نشان داده و همه کاربران از خرید یکی از مدل‌های این برند، رضایت کامل دارند. اگر شما هم یکی از لباسشویی‌های این برند را خریده‌اید، احتمالا در مرحله بعد از خرید و قبل از استفاده، با یک مرحله مهم دیگر یعنی نصب ماشین لباسشویی سامسونگ Samsung روبه‌رو هستید. برای اولین نصب پس از خرید، خدمات نصب لباسشویی سامسونگ توسط نمایندگی فروش انجام خواهد شد؛ اما در مراحل بعد، باید بتوانید نصب این وسیله را به‌تنهایی انجام دهید. در این نوشتار قصد داریم نحوه نصب ماشین لباسشویی سامسونگ و تمام موارد مربوط به نصب آن را با هم بررسی کنیم.

آموزش نصب ماشین لباسشویی سامسونگ SAMSUNG

پیش از آموزش نصب ماشین لباسشویی سامسونگ باید نکات مهمی را بدانید. مهیا کردن یک فضای مناسب و بررسی همه موارد مهم، نه تنها باعث تسهیل نحوه نصب ماشین لباسشویی سامسونگ خواهد شد، بلکه عمر دستگاه را نیز افزایش خواهد داد. در این بخش چند نکته مهم درباره نگهداری ماشین لباسشویی را نیز با یکدیگر مرور خواهیم کرد.

 • محلی را برای نصب دستگاه انتخاب کنید که دستگاه دور از تابش مستقیم آفتاب قرار بگیرد؛
 • برای نصب لباسشویی سامسونگ ابتدا با توجه به ابعاد دستگاه، مکان مناسب را آماده کنید. هر دستگاه با توجه به ابعاد اختصاصی خود به فاصله‌های مشخصی نیاز دارد. دفترچه راهنما را مطالعه نمایید تا از میزان فواصل مورد نظر دستگاه خریداری شده، مطلع شوید؛
 • هیچ‌گاه از لوله‌های آب و تخلیه ماشین لباسشویی پیشین خود استفاده نکنید. لوله‌ها در مجاورت آب داغ یا انواع شوینده‌ها، استحکام خود را از دست داده و باید به‌صورت دوره‌ای (حدودا هر ۲ سال یا بیشتر) تعویض شوند؛
 • فیلتر دستگاه را پیش از آغاز اولین دوره شست‌وشو بررسی کرده و از تمیز بودن آن اطمینان حاصل کنید؛
 • به‌صورت دوره‌ای درون ماشین لباسشویی خود را تمیز کنید. می‌توانید یک دوره شست‌وشو را بدون هیچ لباسی آغاز کرده و در محفظه شوینده‌ها، سرکه و جوش شیرین بریزید. قبل از انجام این کار حتما دفترچه دستگاه خود را بررسی کنید؛
 • پس از هر بار شست‌وشو، در محفظه را باز بگذارید تا قطرات آب خشک شده و درون دستگاه بو نگیرد؛
 • از شوینده مناسب و به میزان مناسب استفاده کنید. شوینده‌های قوی می‌توانند علاوه بر آسیب به لباس‌ها، به دستگاه نیز آسیب بزنند؛
 • با توجه به ظرفیت لباسشویی، لباس‌ها را دسته‌بندی کرده و بشورید. شستن توده‌های بسیار بزرگ یا بسیار کوچک، می‌تواند آسیب‌های جدی به ماشین لباسشویی شما وارد کند؛
 • در صورت امکان پیش از نصب ماشین لباسشویی سامسونگ پارچه نم‌گیر مناسب زیر آن پهن کنید که در صورت نشت آب، سطح زیرین آسیب نبیند.

این موارد مهم‌ترین نکاتی است که پیش از نصب لباسشویی سامسونگ خود، باید آن‌ها را بدانید. اجرای دوره‌ای موارد تعمیر و نگهداری، باعث سلامت بیشتر دستگاه شده و عمر مفید لباسشویی را افزایش خواهد داد.

طریقه نصب ماشین لباسشویی سامسونگ

برای نصب ماشین لباسشویی سامسونگ samsung محلی را انتخاب کنید که به منبع آب ورودی نزدیک باشد و البته محل تخلیه آب نیز در کنار آن قرار داشته باشد. معمولا تمام ابزار مورد نیاز برای نصب لباسشویی سامسونگ (مانند لوله‌ها) همراه با دستگاه به مشتری عرضه می‌شود و به خرید وسیله خاصی نیاز نخواهید داشت. برای نصب می‌توانید از خدمات یکی از نمایندگی‌های معتبر کمک بگیرید یا خودتان مراحل زیر را به‌دقت اجرا کنید.

جدا کردن بخش‌های حفاظتی

اگر ماشین لباسشویی شما نو است و برای اولین بار قصد نصب آن را دارید، باید اجزای مشخصی را از روی بدنه آن جدا کنید. این قسمت‌ها را برای جلوگیری از ایجاد صدمه‌های احتمالی به دیگ داخلی لباسشویی در زمان حمل و نقل، بر روی دستگاه می‌گذارند.

معمولا با توجه به مدل دستگاه، ۳ الی ۵ پیچ بزرگ پلاستیکی بر روی قسمت‌های مختلف وجود دارد. آن‌ها را یافته و با احتیاط کامل آن‌ها را باز کنید. پیچ‌ها را در یک جای مطمئن نگه‌ دارید تا در جابه‌جایی‌های آینده از آن استفاده کنید. سوراخ پیچ‌ها را با استفاده از درپوش پلاستیکی ارائه شده با دستگاه، بپوشانید.

برای اینکه از باز کردن همه پیچ‌ها مطمئن شوید، در محفظه دستگاه را باز کرده و دیگ شست‌وشو را به‌آرامی با دست فشار دهید. اگر به‌راحتی حرکت کرد، همه پیچ‌ها خارج شده‌اند و در غیر این صورت باید  باقی پیچ‌ها را نیز بیابید.

تراز کردن دستگاه

برای داشتن بهترین عملکرد ممکن، دستگاه حتما باید تراز باشد. برای این کار در زمان نصب ماشین لباسشویی ابتدا پایه‌های عقب را به یک اندازه تنظیم کند. پایه‌های جلو را نیز با توجه به میزان شیب زمین و پایه‌های عقب، کاملا تنظیم نمایید. دستگاه باید کاملا در یک راستا قرار بگیرد و در هیچ جهتی شیب نداشته باشد.

تنظیم پایه‌ها به‌سادگی و با کمک دست امکان‌پذیر است. پیچ پایه‌ها را کم‌کم به طرفین بچرخانید تا از تراز شدن آن‌ها اطمینان یافته و در نهایت مهره موجود روی پایه را با کمک آچار سفت کنید. این مهره‌ها همانند یک قفل عمل کرده و از شل شدن پایه‌های دستگاه جلوگیری می‌کنند.

وصل‌کردن به شیر آب

برای نصب لباسشویی سامسونگ حتما از لوله و شیرآلات جدید استفاده کنید و ابزار قدیمی را کنار بگذارید. ابتدا منبع ورودی آب را از مرکز قطع کنید. لوله آب را به منبع ورودی مشخص‌شده متصل کرده و آن را کاملا محکم کنید.  سر دوم لوله را به سوپاپ ورودی آب بر روی دستگاه وصل نمایید.

هر دو طرف لوله آب را به‌دقت محکم کرده و قبل از قرار دادن دستگاه در محل اصلی، شیر آب را باز کنید. جریان آب را بادقت بررسی کرده و از عدم وجود نشتی در مسیر، اطمینان حاصل کنید.

وصل کردن شلنگ تخلیه آب

اگر می‌خواهید شلنگ تخلیه را مستقیما به خروجی آب در آشپزخانه وصل کنید، قطعه انتهایی شلنگ را که با یک سرپوش مشکی در انتهای آن مشخص شده، جدا کنید. اگر می‌خواهید شلنگ تخلیه را به یک لوله تخلیه ایستاده متصل کنید، ارتفاع لوله خروجی باید در حدود ۶۰ سانتی‌متر باشد تا تخلیه به‌خوبی صورت بگیرد و شلنگ باید به‌دقت درون آن نصب شود. در صورت نصب نامناسب، آب بر روی زمین جاری شده یا آب درون لوله تخلیه به سمت دستگاه حرکت خواهد کرد. فقط ۱۵ سانتی‌متر از شلنگ تخلیه باید در لوله تخلیه قرار بگیرد و بدنه هر دو با کمک یک سیم کاملا به یکدیگر متصل شوند.

اتصال برق

در نصب ماشین لباسشویی سامسونگ توجه کنید که برق را باید حتما به پریز روی دیوار متصل کرده و هیچ‌گونه رابط دیگری در مسیر آن وجود نداشته باشد. پس از وصل تمام بخش‌ها، دستگاه را به محل اصلی منتقل کنید.

در این بخش نصب لباسشویی سامسونگ پایان خواهد یافت و تنها باید دستگاه را با کمک یک فرد دیگر در جایگاه مشخص‌شده قرار دهید. از کشیدن و هل دادن دستگاه پرهیز کرده و آن را با احتیاط در موقعیت مناسب نصب کنید.

نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی سامسونگ

برای راه اندازی ماشین لباسشویی سامسونگ و اطمینان از نصب صحیح آن، دکمه Power را فشار دهید. برخی از مدل‌ها این برند، به‌محض روشن ‌شدن تنظیمات اولیه را به‌صورت پیش‌فرض انجام می‌دهند و برخی دیگر به تنظیمات دستی نیاز دارند.

برای انجام تنظیمات اولیه به‌صورت دستی، دو دکمه Temp و Delay End + را هم‌زمان و به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا کد CB بر روی نمایشگر ظاهر شود. دکمه Start/Pause را فشار دهید تا دوره تنظیم اجرا شود. دیگ شست‌وشو به‌صورت ساعتگرد و پادساعتگرد و به مدت ۳ دقیقه خواهد چرخید. پس از اتمام چرخش، عدد ۰ بر روی نمایشگر ظاهر شده و دستگاه به‌صورت خودکار خاموش خواهد شد. پس از اتمام این مراحل، نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی سامسونگ به اتمام رسیده و دستگاه برای اولین شست‌وشوی خود آماده است.

نمایندگی نصب ماشین لباسشویی سامسونگ SAMSUNG

در اولین نصب دستگاه پس از خرید آن، پیشنهاد می‌کنیم که حتما از خدمات یک نمایندگی معتبر و مجاز استفاده کنید. آموزش کامل نحوه استفاده و سرویس لباسشویی، تنها بخشی از خدمات نصب ماشین لباسشویی سامسونگ یا هر وسیله برقی دیگری خواهد بود. وی آی پی سرویس یکی از پرسابقه‌ترین نمایندگی‌های فعال در تهران است که با داشتن دو شعبه در شرق و غرب، می‌تواند انواع خدمات را به مشتریان عرضه کند.

نه تنها خدمات نصب، که خدمات سرویس و تعمیر نیز از سوی وی‌آی‌پی سرویس ارائه می‌شود. مزایای استفاده از خدمات این نمایندگی شامل ارائه گارانتی ۱۸۰ روزه پس از تعمیر، همکاری با متخصصان با تجربه، شفافیت هزینه‌ها و سرعت انجام خدمات مختلف است.

هزینه نصب ماشین لباسشویی سامسونگ

در زمان خرابی هر یک از وسیله‌های برقی، هزینه‌های متغیر و غیرقابل پیش‌بینی تعمیر دستگاه، یکی از معضلات اصلی افراد است. خوشبختانه در وی‌آی‌پی سرویس تلاش کردیم که این مشکل را برطرف کنیم. در زمان تماس تلفنی و مشاوره با تکنسین‌های مجموعه، هزینه نصب ماشین لباسشویی سامسونگ یا تعمیر و سرویس آن، کاملا به شما اعلام خواهد شد و پس از میزان هزینه‌ها، می‌توانید برای استفاده یا عدم استفاده از خدمات تصمیم بگیرید.

جمع‌بندی نهایی در رابطه با نصب ماشین لباسشویی سامسونگ

روش نصب ماشین لباسشویی سامسونگ samsung را در این نوشتار کاملا بررسی کردیم و باید بگوییم برای انجام این مراحل به‌تنهایی، کار چندان سختی در پیش ندارید. اگر اولین نصب دستگاه شما است، پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات نمایندگی‌های مجاز استفاده کنید. وی آی پی سرویس یکی از نمایندگی‌های معتبر در این حوزه است که می‌تواند تمام خدمات مربوط به نصب لباسشویی سامسونگ را به‌بهترین شکل ارائه دهد. سرعت بالای ارائه خدمات، هزینه‌های شفاف و استفاده از دانش و تجربه متخصصان این حوزه، همه جزو مواردی است که باعث شده وی آی پی سرویس یکی از بهترین مجموعه‌های سرویس، تعمیر و نصب ماشین لباسشویی سامسونگ باشد.

مراحل انجام کار

سوالات متداول

پس از آن‌که شماره‌تماس، آدرس، مشخصات دستگاه و ایراد آن را در سیستم ثبت کردید تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت، و در هر زمانی که شما مدنظر داشته باشید، جهت بررسی و سرویس دستگاه در منزل یا محل کار شما حاضر خواهد شد.

ضمانت‌نامۀ خدمات وی‌آی‌پی سرویس در فاکتور مشتری درج می‌شود و زمان آن برای کلیۀ خدمات ۶ ماه (۱۸۰ روز) خواهد بود.

در صورت بازگشت عیب رفع‌شدۀ دستگاه، و یا برخورد با مشکلی دیگر با شماره‌های پشتیبانی وی‌آی‌پی سرویس (درج‌شده در سایت) تماس بگیرید.

برندها

برای ثبت درخواست خود و نصب ماشین لباسشویی سامسونگ در سریع‌ترین زمان همین حالا با ما تماس بگیرید.

کامنت کاربران

اطلاعات خود را وارد کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

  ثبت درخواست در واتساپ تماسcall