نصب ماشین ظرفشویی آاگ AEG

برای دریافت خدمات نصب ماشین ظرفشویی آاگ AEG ، تنها کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با ما تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان تکنسین به محل اعزام شود.

ثبت درخواست در واتساپتماس با ما

هرآنچه که درمورد نصب ماشین ظرفشویی آاگ AEG باید بدانید

نصب ماشین ظرفشویی آاگ AEG کاری تخصصی و حساس است که حتما باید زیر نظر متخصصان ماهر انجام بگیرد. پیش آن‌که راجع‌به نصب این ماشین ظرفشویی نکاتی را ذکر کنیم، قصد داریم تا اطلاعاتی درمورد تاریخچه شرکت آاگ در اختیار شما قرار دهیم.

شرکت آاگ با تولید تجهیزات برقی مانند موتور، لامپ و ژنراتور کار خود را شروع کرد. آاگ در ادامه مسیر خود را تغییر داد و وارد حوزه تولید اتومبیل و هواپیما شد. پس از پایان جنگ جهانی دوم این شرکت با بحران بزرگی دست‌وپنجه نرم کرد و مجبور به فروش قسمتی از سهام خود شد. پس از گذراندن مشکلات مختلف، شرکت آاگ تصمیم گرفت تمرکز خود را روی تولید لوازم الکترونیکی خانگی قرار دهد.

این شرکت در حوزه تولید لوازم خانگی به موفقیت‌های بزرگی دست یافت و توانست توجه متقاضیان زیادی را به سمت خود جلب کند. در ادامه قصد داریم به مهم‌ترین نکاتی که هنگام نصب ماشین ظرفشویی این شرکت باید به آن‌ها توجه داشته باشید، اشاره کنیم.

نصب ماشین ظرفشویی رومیزی آاگ AEG

برای نصب ماشین ظرفشویی می‌توانید از دفترچه راهنمایی که درون جعبه بسته‌بندی این محصول وجود دارد کمک بگیرید. اگر برای نصب این ظرفشویی با مشکل مواجه شدید، می‌توانید با مشاوران وی‌آی‌پی سرویس تماس برقرار کرده و از کمک آن‌ها بهره ببرید.

راهنمای نصب ظرفشویی آاگ

هنگام نصب ماشین ظرفشویی آاگ باید به موضوعات مختلفی توجه داشته باشید تا هنگام استفاده از آن دچار مشکل نشوید. در ادامه به برخی از مهم‌ترین موضوعاتی که هنگام نصب ظرفشویی آاگ باید به آن‌ها توجه داشته باشید، اشاره خواهیم کرد.

بررسی محل نصب ظرفشویی

در ابتدا باید به ارتفاع محل نصب این محصول توجه داشته باشید. این ارتفاع باید با ارتفاع کابینت متناسب باشد. ارتفاع حداقل ۸۵ سانتی‌متر می‌تواند اندازه مناسبی برای نصب این ظرفشویی باشد.

ترازکردن ظرفشویی آاگ

ترازکردن ماشین ظرفشویی یکی دیگر از نکات مهمی‌ است که هنگام نصب این محصول باید به آن توجه داشته باشید. عدم تعادل دستگاه باعث می‌شود که این محصول هنگام کار دارای سروصدای زیادی باشد.

نصب اتصالات آب

پس از قرارگیری ماشین ظرفشویی آاگ AEG در جای درست، نوبت به اتصال شلنگ تخلیه آب می‌رسد. ابتدا توجه داشته باشید که از لوله و اتصالات باکیفیت استفاده کنید. نصب اتصالات آب کاری تخصصی است که بهتر است توسط یک متخصص ماهر انجام بگیرد.

مشکلاتی که پس از نصب ماشین ظرفشویی AEG ممکن است با آن‌ها روبه‌رو شوید

بعد از نصب ماشین ظرفشویی آاگ، امکان دارد که محصول شما دچار مشکلات مختلفی شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. در ادامه به برخی از مهم‌ترین مشکلات این ظرفشویی اشاره خواهیم کرد.

چرا ماشین ظرفشویی آاگ روشن نمی‌شود؟

روشن‌نشدن ظرفشویی آاگ ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. بروز مشکلاتی در مدار برق دستگاه، درب محصول، سوئیچ درب، قفل درب، لوله تخلیه دستگاه و برد دستگاه می‌توانند از دلایل روشن‌نشدن ظرفشویی آاگ باشند.

دلیل تمیزنشدن ظروف چیست؟

واردنشدن آب به ظرفشویی یکی از دلایل اصلی عدم تمیزشدن ظروف است. در اولین قدم برای حل این مشکل، دریچه‌های ورودی آب را بررسی کنید. توجه داشته باشید که امکان دارد آب وارد ماشین ظرفشویی بشود، اما در تخلیه دچار مشکل شود. برای حل این مشکل می‌توانید دریچه‌های تخلیه را بررسی کنید که مسدود نباشند.

دلیل خاموش‌شدن ظرفشویی هنگام کار چیست؟

مشکلات مربوط به برق می‌تواند دلیل اصلی خاموشی ظرفشویی آاگ هنگام کار باشد. برای برطرف‌کردن این خرابی، ابتدا باید فیوز و همچنین برد دستگاه را به خوبی مورد بررسی قرار داد. حل مشکلات برقی امری تخصصی است و برای حل آن می‌توانید از کمک مشاوران وی‌آی‌پی سرویس بهره ببرید.

چرا آب از ماشین ظرفشویی آاگ نشت می‌کند؟

نشتی آب از ماشین ظرفشویی آاگ می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که ازجمله آن‌ها می‌توان به مشکلات درب و واشر اشاره کرد. چیدمان اشتباه ظروف در دستگاه، پرکردن زیاد ماشین ظرفشویی از ظروف، گیرکردن سوئیچ شناور، استفاده بیش از حد از مواد شوینده و سوراخ‌بودن شلنگ می‌توانند از دلایل اصلی نشت آب از ظرفشویی باشند.

دلیل سروصدای زیاد ظرفشویی آاگ چیست؟

اگر ظرفشویی پس از نصب متعادل نباشد، سروصدا تولید می‌کند. گیرکردن پسماند مواد غذایی یا ظروف شکسته شده در تیغه، خرابی یا فرسوده‌شدن پروانه‌ها، چیدمان بد ظروف در دستگاه، گیرکردن مواد غذایی یا اجسامی مانند خلال دندان در پروانه بالا، لقی بازوهای آب‌پاش و خرابی بلبرینگ بازو باعث ایجاد سروصدای زیاد در ظرفشویی می‌شوند.

نمایندگی نصب ماشین ظرفشویی آاگ

جهت خرید و نصب ماشین ظرفشویی آاگ حتما به مراکز فروش معتبر مراجعه کرده و محصول خود را با کیفیت بالا تهیه ‌کنید. توجه داشته باشید که نصب اشتباه این محصول ممکن است باعث خرابی‌های غیرقابل‌ جبرانی شوند. جهت نصب ماشین ظرفشویی خود هم‌اکنون با مشاوران وی‌آی‌پی سرویس تماس گرفته و از کمک آن‌ها استفاده کنید.

نمایندگی نصب ماشین ظرفشویی آاگ در تهران

اگر برای نصب ظرفشویی آاگ خود به مراکز غیرمعتبر رجوع کنید، ممکن است با مشکلات بزرگی مواجه شوید. وی‌آی‌پی سرویس یکی از بهترین مراکز تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی در تهران است که در اسرع وقت به کمک شما آمده و مشکل و نیاز‌های شما را برطرف می‌کند. اگر در تهران حضور دارید، می‌توانید با تماس با متخصصان وی‌آی‌پی سرویس از خدمات گوناگون آن‌ها بهره ببرید.

جمع‌بندی نصب ماشین ظرفشویی آاگ

هنگام نصب ماشین ظرفشویی آاگ AEG باید به نکات مختلفی توجه داشته باشید که طی این مطلب به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره کردیم. اگر برای نصب این محصول با مشکل مواجه شدید، می‌توانید از کمک متخصصان و مشاوران ماهر استفاده کنید. وی‌آی‌پی سرویس یکی از برترین مراکز نصب و تعمیر انواع لوازم خانگی در تهران است که در هر لحظه با متخصصان حرفه‌ای خود به کمک متقاضیان می‌آید. با تماس با این مجموعه می‌توانید از امکانات و خدمات متنوع آن بهره ببرید.

مراحل انجام کار

سوالات متداول

پس از آن‌که شماره‌تماس، آدرس، مشخصات دستگاه و ایراد آن را در سیستم ثبت کردید تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت، و در هر زمانی که شما مدنظر داشته باشید، جهت بررسی و سرویس دستگاه در منزل یا محل کار شما حاضر خواهد شد.

ضمانت‌نامۀ خدمات وی‌آی‌پی سرویس در فاکتور مشتری درج می‌شود و زمان آن برای کلیۀ خدمات ۶ ماه (۱۸۰ روز) خواهد بود.

در صورت بازگشت عیب رفع‌شدۀ دستگاه، و یا برخورد با مشکلی دیگر با شماره‌های پشتیبانی وی‌آی‌پی سرویس (درج‌شده در سایت) تماس بگیرید.

برندها

برای ثبت درخواست خود و نصب ماشین ظرفشویی آاگ در سریع‌ترین زمان همین حالا با ما تماس بگیرید.

کامنت کاربران

اطلاعات خود را وارد کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

    ثبت درخواست در واتساپ تماسcall