تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ Samsung

برای دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ Samsung تنها کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با ما تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان تکنسین به محل اعزام شود.

ثبت درخواست در واتساپتماس با ما

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ Samsung (به زبان ساده)

شهرت سامسونگ Samsung بیشتر به خاطر تلفن‌های هوشمندی است که می‌سازد اما علاوه بر آن‌ها در ساخت وسایل الکترونیکی و برقی خانه نیز فعال است. این کمپانی در سال ۱۹۷۴ برای اولین بار با ساخت ماشین لباسشویی مدل Galaxy WM وارد بازار شد و از آن موقع به بعد سالانه شاهد پیشرفت تکنولوژی ساخت لباسشویی‌های این برند هستیم. همانند سایر وسایلی که سامسونگ می‌سازد، لباسشویی‌های آن نیز محبوبیت زیادی در میان مردم دارند. اما با تمام قدرت و مزیت‌های موجود، گاهی ممکن است به بازبینی و حتی شاید تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ نیاز پیدا کنیم.

هر چند قیمت لباسشویی‌های سامسونگ بین متوسط رو به گران در دنیا دسته‌بندی می‌شود اما در ایران یکی از گران‌ترین‌ها برندهای موجود است. البته دلیل این اختلاف قیمت، تنها نام برند نیست و قابلیت‌ها و مزایای مختلف این وسایل برقی، باعث افزایش قیمت آن‌ها شده است. اگر در بین برندهای موجود در بازار تصمیم دارید یک لباسشویی سامسونگ بخرید، خواندن این مقاله را به شما توصیه می‌کنم. در اینحا می‌خواهیم به بررسی مزایا، معایب، بازبینی و تعمیر لباسشویی سامسونگ بپردازیم.

معرفی کلی جدیدترین ماشین لباسشویی سامسونگ Samsung

ماشین لباسشویی سامسونگ دارای ویژگی‌ها و مزایای مختلفی است و انواع برنامه‌های مختلفی دارد که می‌توانید بر طبق نیاز خود یکی از آن‌ها را برگزینید. یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های ماشین لباسشویی سامسونگ این است که می‌توانید از طریق تلفن همراه خود آن‌ها را کنترل کرده و حتی بعضی از مشکلات پایه را از این طریق شناسایی کنید و در نتیجه برای برطرف کردن آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهید.

یکی از جدیدترین قابلیت‌های لباسشویی سامسونگ، امکان افزودن لباس در حین شستشو است. تا پیش از این و برای اغلب دستگاه‌های دیگر باید در اصلی لباسشویی را باز کرده و لباس‌های دیگر را می‌افزودیم؛ اما در مدل‌های جدیدتر لباسشویی سامسونگ، دریچه کوچکی روی درب تعبیه شده که از طریق آن می‌توان سایر لباس‌ها را در حین شستشو افزود.

قابلیت دیگر آن، ترکیب مواد شوینده با آب و ورود آن به دیگ لباسشویی همانند یک اسپری است. سامسونگ ادعا می‌کند با استفاده از این روش، مواد شوینده بهتر به بافت لباس وارد می‌شوند و قدرت پاک‌کنندگی افزایش می‌یابد. مزایای لباسشویی سامسونگ به همین موارد محدود نشده و قابلیت‌های مختلف دیگری هم دارد که باعث افزایش محبوبیتش در میان مردم شده است. قدرت ساخت و تکنولوژی آن، این اطمینان را به مشتری می‌دهد که با یک دستگاه قوی و بسیار کاربردی روبه‌رو شده و احتمال خرابی و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کمترین میزان ممکن قرار دارد.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل

تقریبا فرقی ندارد مارک لوازم برقی شما چیست، پس از مدتی استفاده احتمالا با خطاهای کوچکی روبه‌رو می‌شوید و باید بتوانید آن‌ها را رفع کنید. به همین دلیل در اینجا چند مورد شایع را با هم بررسی کرده و به شما برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل کمک می‌کنیم. اما چه خطاهایی غالبا به وجود می‌آید و راه رفع آن‌ها چیست؟ همراه ما باشید.

۱- خرابی پمپ آب در حین شستشو

در حین آب‌کشی لباس‌ها، پمپ آب دائما سعی می‌کند آب را به خارج از مخزن پمپ کند و از این طریق دوره شستشو را قطع می‌کند.

راه حل: اگر شاهد این اتفاق هستید، باید برای تعمیر لباسشویی سامسونگ خود، کمی تحقیق و تفحص انجام دهید. آیا این اتفاق دائم رخ می‌دهد یا تنها هنگامی که میزان لباس کمتری در لباسشویی می‌گذارید، اتفاق می‌افتد؟ هرچند لباسشویی‌های با ظرفیت بالا، برای خانواده‌های پرجمعیت ایده‌آل هستند اما گاهی در هنگام شستن لباس‌های کمتر از ظرفیت خود، به مشکل می‌خورند.

در ماشین لباسشویی سامسونگ Samsung، تکنولوژی پیشگیری از توزیع نامناسب وجود دارد که بر اساس آن هنگامی که میزان لباس موجود در مخزن کمتر از استاندارد باشد، دستگاه با افزودن آب در حین چرخش و شستشو سعی می‌کند این نقص را جبران کند. اگر شاهد این اتفاق هستید، هنگام آب‌کشی و خشک‌کردن لباس‌ها باید آن‌ها را به‌صورت دستی کمی از هم جدا کرده و یک توزیع تقریبا یکسان در مخزن ایجاد کنید.

اگر این مشکل حتی در هنگام شستن لباس‌ها با ظرفیت کامل رخ می‌دهد، ناشی از یک مشکل سخت‌افزاری در برد و قطعات داخلی است و برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در این حالت به یک تکنسین متخصص نیاز دارید.

۲- لکه‌های سفیدکننده

اگر هنگامی که برای شستشوی مخزن یا یک شستشوی خاص، مقداری سفیدکننده در ماشین لباسشویی می‌ریزید اما بعدا و در شستشوهای بعدی بر روی لباس‌های دیگر خود شاهد لکه‌های سفیدکننده هستید، احتمالا با یکی از مشکلات شایع روبه‌رو شده و باید سریع‌تر فکر راه چاره باشید.

راه حل: اگر سفیدکننده را در مخزن اشتباه بریزید، حتی با آب‌کشی اضافه شاهد لکه‌های مختلف بر لباس‌های خود خواهید بود. برای حل این مشکل چند روش وجود دارد:

  • هیچ‌گاه بیش از مقدار مشخص‌شده در پوشش سر مایع‌های شوینده، مواد نریزید؛
  • به ترازبودن دستگاه توجه کنید. اگر دستگاه به یک سو خم شده باشد، مخزن مواد شوینده و لکه‌بر کاملا خالی نمی‌شود و در شستشوهای بعدی چند قطره بر لباس‌های رنگی چکه خواهد کرد؛
  • یک راه حل بهتر این است که هر گاه از مواد قوی لکه‌بر برای شستن لباس‌های خاص استفاده کردید، پس از اتمام کار محفظه مواد شوینده را جدا کرده، آب‌کشی و در نهایت خشک کنید. با این روش همیشه مطمئن خواهید بود که هیچ مواد لکه‌بری در مخزن باقی نمانده است.

مشکلات شایع که نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ دارند، تنها شامل این موارد نمی‌شوند و مواردی هم‌چون باقی‌ماندن لکه‌های بنفش بر لباس، چکه‌کردن آب از دستگاه و سایر موارد مشابه وجود دارد که اغلب آن‌ها به تعمیرات جدی نیاز ندارد. در واقع برای رفع بیشتر آن‌ها تنها باید دفترچه راهنما را در همان ابتدا و پیش از اولین استفاده، کاملا مطالعه کنید تا بتوانید برخی از مهم‌ترین روش‌های تعمیر لباسشویی سامسونگ در منزل و بهترین روش استفاده از دستگاه را فرا بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل

ماشین‌های لباسشویی قطعات و جزئیات زیادی دارند که رخ‌دادن هر مشکل کوچک در هر کدام از آن‌ها می‌تواند کارکرد دستگاه را مختل کند. بهترین روش برای تعمیر دستگاه‌ها تماس با یکی از مراکز VIP سرویس و درخواست برای ارسال یک تکنسین ماهر است. بیشتر موارد تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل قابل انجام است و نیازی به انتقال دستگاه نیست.

اشکالاتی هم‌چون ظاهر شدن کدهای ارور، روشن‌نشدن دستگاه، سروصدای زیاد در زمان خشک‌کردن، چکه‌کردن آب و سایر موارد مشابه، همه جزو تعمیرات در محل است و می‌توانید با استفاده از تعمیرکاران وی آی پی سرویس تمام این اشکالات را به‌راحتی رفع کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ Samsung

بدیهی است برای هر نوع اشکالی، باید به نمایندگی‌های مجاز مراجعه کرد و برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران بهترین محل برای عیب یابی، تعمیر و سرویس این دستگاه نمایندگی‌های وی‌آی‌پی سرویس است. نکته مهم این است که VIP سرویس پس از تعمیر دستگاه به شما گارانتی ۶ ماهه خواهد داد.

هرچند بیش از ۹۰ درصد از اشکالات را می‌توان بدون جابه‌جایی دستگاه تعمیر کرد اما مشکلاتی که نیاز به تعویض بلبرینگ، تعویض شفت و یا بالانس‌کردن سبد شستشو، تعمیر برد الکترونیکی، تعمیر یا تعویض پمپ تخلیه آب و یا تعمیر موتور دارند، نیاز به جابه‌جایی خواهند داشت. در این حالت غالبا دستگاه را به کارگاه منتقل خواهیم کرد و در آن‌جا کار تعمیر را انجام خواهیم داد.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

یکی از موارد آزاردهنده پس از ایجاد هر نوع مشکل در لوازم برقی، یافتن تعمیرکار معتبر و مجاز است. خوشبختانه این مسئله و برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران حل شده و می‌توان از خدمات مراکز معتبر VIP سرویس استفاده کرد. تعمیرات غالبا بدون نیاز به جابه‌جایی انجام می‌شود که در هزینه و وقت بسیار تاثیرگذار است و می‌توان پروسه تعمیر لباسشویی سامسونگ را کاملا نظارت کرد.

برای تعمیر لباسشویی سامسونگ با ما تماس بگیرید. می‌توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران از تعمیرکاران مجاز و زبده وی آی پی سرویس در سریع‌ترین زمان کمک بگیرید.

عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ

اغلب مواردی که برای عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ باید مدنظر قرار دهیم، همانند سایر دستگاه‎های مشابه است. مشکلاتی همانند آنچه برای انواع لباسشویی‌ها نیز رخ می‌دهد شامل روشن‌نشدن دستگاه، چکه‌کردن آب، نچرخیدن دیگ، سروصدای بیش از حد و… است. برای هر کدام از این موارد پیش از تماس با نمایندگی‌های معتبر باید چند مورد را بررسی کنید. وصل بودن دستگاه به برق، تراز بودن لباسشویی و سایر موارد مشابه همه جزو مواردی است که باید با دقت از درست بودن آن‌ها اطمینان حاصل کرد تا بتوانید عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ را کاملا اصولی و درست انجام دهید.

اما پیش از آنکه دستگاه خراب شود و به تعمیر لباسشویی سامسونگ نیاز پیدا کنید باید به شما بگوییم که اغلب اوقات عدم استفاده صحیح، دلیل خرابی دستگاه است.

  • عدم آگاهی به برنامه‌های مختلف شستشو و شستشوی اشتباه لباس‌ها یا شستن لباس به همراه قطعه‌های فلزی؛
  • خرابی تایمر دستگاه و بی‌توجهی مصرف‌کننده به آن؛
  • اقدام به تعمیر خودسرانه دستگاه در صورت ایجاد مشکلات جزئی و البته افزایش مشکل.

تمام این موارد می‌تواند بر عملکرد دستگاه تاثیر بدی بگذارد و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را افزایش دهد. اما یکی از بهترین کارهایی که می‌توان برای جلوگیری از این موارد انجام داد، سرویس دوره‌ای است. حداقل هر شش ماه و حداکثر هر یک سال لباسشویی سامسونگ خود را از طریق تکنسین‌های ماهر ما سرویس و بازبینی کنید تا احتمال آسیب‌های بزرگ را به کمترین میزان ممکن برسانید.

جمع‌بندی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

لباسشویی‌های سامسونگ Samsung انواع مختلفی هم‌چون صنعتی، درب از بالا، درب از جلو و یا خانگی دارند و هرکدام روش‌های خاصی برای تعمیر و سرویس دارد. برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود حتما در هنگام تماس با پشتیبانی VIP سرویس مدل آن را اعلام کرده و از همکاران ما بخواهید تکنسین اختصاصی همین مدل را برای شما در نظر بگیرند. آیا لباسشویی سامسونگ شما تا به حال با مشکل خاصی مواجه شده؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی خود چه روشی را انتخاب کرده‌اید؟

مراحل انجام کار

سوالات متداول

پس از آن‌که شماره‌تماس، آدرس، مشخصات دستگاه و ایراد آن را در سیستم ثبت کردید تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت، و در هر زمانی که شما مدنظر داشته باشید، جهت بررسی و سرویس دستگاه در منزل یا محل کار شما حاضر خواهد شد.

ضمانت‌نامۀ خدمات وی‌آی‌پی سرویس در فاکتور مشتری درج می‌شود و زمان آن برای کلیۀ خدمات ۶ ماه (۱۸۰ روز) خواهد بود.

در صورت بازگشت عیب رفع‌شدۀ دستگاه، و یا برخورد با مشکلی دیگر با شماره‌های پشتیبانی وی‌آی‌پی سرویس (درج‌شده در سایت) تماس بگیرید.

برندها

برای ثبت درخواست خود و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ Samsung در سریع‌ترین زمان همین حالا با ما تماس بگیرید.

کامنت کاربران

اطلاعات خود را وارد کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

    ثبت درخواست در واتساپ تماسcall