تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG

برای دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG ، تنها کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با ما تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان تکنسین به محل اعزام شود.

ثبت درخواست در واتساپتماس با ما

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG (به زبان ساده)

آاگ AEG جزو شرکت‌های بزرگ‌ تولیدکننده محصولات خانگی محسوب می‌شود که با کیفیت بالا و قیمت مناسبش مورد توجه مشتریان زیادی قرار گرفت. لباسشویی آاگ یکی از بهترین محصولات این شرکت به‌شمار می‌آید که از کیفیت بالایی برخوردار است. تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG کاری تخصصی و حرفه‌‌ای است که حتما باید زیرنظر متخصصانی باتجربه انجام گیرد. وی‌آی‌پی سرویس یکی از بهترین مراکز تعمیر لباسشویی های آاگ است که همیشه و در اسرع‌وقت به کمک متقاضیانش می‌آید.

قبل از آنکه درمورد تعمیر ماشین لباسشویی‌هایی این شرکت و نحوه نگه‌داری آن صحبت کنیم، کمی درمورد تاریخچه برند آاگ توضیح می‌دهیم. آاگ جزو بزرگ‌ترین شرکت‌های تجهیزات الکتریکی در جهان است که کار خود را با مدیریت امیل راتناو در سال ۱۸۸۳ در برلین آلمان شروع کرد. راتناو با خریداری حق امتیاز چند اختراع از توماس ادیسون این شرکت را پایه‌گذاری کرد.

شرکت آاگ ابتدا کار خود را با تولید تجهیزات برقی مانند موتور، لامپ و ژنراتور شروع کرد. در ادامه این شرکت تصمیم گرفت تا وارد حوزه تولید اتومبیل و هواپیما شود. پس از اتمام جنگ جهانی دوم این شرکت با بحران عظیمی مواجه گشت و مجبور به فروش بخشی از سهام خود شد. شرکت آاگ در ادامه تصمیم گرفت تا به شکل گسترده به تولید لوازم الکترونیکی خانگی مانند ماشین لباسشویی روی بیاورد.

عیب یابی ماشین لباسشویی آاگ AEG

ماشین لباسشویی های آاگ دارای کیفیت بالایی هستند و معمولا به سادگی خراب نمی‌شوند؛ اما اگر به هر دلیلی این لباسشویی دچار مشکل شد، بهتر است که جهت تعمیر لباسشویی آاگ خود از متخصصان حرفه‌ای کمک بگیرید. وی‌آی‌پی سرویس یکی از بهترین مراکز تعمیر لوازم خانگی الکتریکی مانند ماشین لباسشویی و یخچال است که در هر زمانی به کمک شما می‌آید.

البته گاهی‌اوقات می‌توان برخی از مشکلات ساده لباسشویی آاگ را در خانه و به راحتی برطرف کرد. در ادامه قصد داریم برخی از مشکلات متدوال این ماشین لباسشویی‌ها و راه‌حل برطرف‌کردن آن‌ها را ذکر کنیم.

چرا ماشین لباسشویی آاگ به شکل درست آبگیری نمی‌کند؟

در آغاز شیر آب را بررسی کنید. احتمال دارد که شیر بسته شده باشد و یا با گذشت زمان توسط آهک داخل آب پوشیده شده باشد. همچنین ممکن است شلنگ ورودی دچار آسیب و یا پیچ‌خوردگی شده باشد؛ در این صورت آبگیری لباسشویی به شکل درست انجام نمی‌شود. شلنگ را با دقت مورد بررسی قرار دهید.

این احتمال وجود دارد که فیلترهای درون شلنگ ورودی آب مسدود شده باشد. برای تمیزکردن فیلتر می‌توانید از دفترچه راهنمای فارسی آاگ AEG استفاده کنید. در آخر سعی کنید تا فشار آب ورودی را مورد بررسی قرار دهید؛ زیرا ممکن است که در فصل گرما فشار آب ورودی نسبت به سایر فصل‌ها کمتر باشد.

دلیل تخلیه‌نشدن آب در لباسشویی آاگ چیست؟

یکی از دلیل‌های عدم تخلیه لباسشویی می‌‌تواند به پارگی شلنگ تخلیه ارتباط داشته باشد. شلنگ تخلیه را با دقت مورد بررسی قرار دهید. در صورت مشاهده پیچ‌خوردگی آن را صاف کنید. اگر مشکل برطرف نشد، به‌احتمال‌زیاد نیاز به تعویض شلنگ دارید. همچنین فیلتر پمپ تخلیه را بررسی کنید. امکان دارد پمپ توسط اشیا ریز و یا پرز لباس‌ها مسدود شده باشد. اتصالات شلنگ تخلیه را پیدا کنید؛ زیرا ممکن است شل باشد.

چرا درب ماشین لباسشویی آاگ بسته نمی‌شود؟

بسته‌نشدن درب ماشین لباسشویی آاگ یکی از مشکلات بزرگ این محصول محسوب می‌شود. جهت تعمیر ماشین لباسشویی آاگ بهتر است تا متخصصانی حرفه‌ای کمک بگیرید. مشکل بسته‌نشدن درب این لباسشویی معمولا باید زیرنظر کارشناسان ماهر برطرف شود. احتمال دارد قفل درب و یا میکروسوئیچ لباسشویی آاگ دچار مشکل شده باشد. در این صورت باید این قطعات را تعویض کنید.

درب لباسشویی را به شکل کامل مورد بررسی قرار دهید و بررسی کنید اشیای خارجی مانع از بسته‌شدن درب نشود. توجه داشته باشید که در صورت روشن‌بودن anti-flood  درب بسته نخواهد شد.

چرا لباسشویی آاگ AEG وارد مرحله چرخش نمی‌شود؟

امکان دارد فاز spin خاموش باشد؛ بنابراین دستگاه را روی برنامه چرخش تنظیم کنید. توجه داشته باشید که اگر لباس‌ها را به شکل متعادل در دستگاه پخش نکرده باشید، لباسشویی وارد فاز چرخش نخواهد شد. در این صورت باید ماشین لباسشویی را خاموش کرده و لباس را با دست باز و در تمام فضای وان پخش کنید.

امکان دارد کنترل لباسشویی دستور چرخش را صادر نکند. جهت برطرف‌کردن این مشکل می‌توانید لباسشویی را یکبار از برق بیرون کشیده و چند دقیقه صبر کنید. سپس بار دیگر لباسشویی را به برق بزنید. جهت ریست‌کردن تنظیمات لباسشویی در مدت زمان ۱۲ ثانیه شش بار درب لباسشویی را باز و بسته کنید؛ البته ممکن است این راهکار جواب ندهد.

دلیل اجرانشدن برنامه شستشو در لباسشویی آاگ چیست؟

امکان دارد پریز برق به سوکت اصلی متصل نباشد. حتما فیوز خانه را جهت هرگونه قطعی برق مورد بررسی قرار دهید. به صفحه برنامه لباسشویی آاگ توجه کنید؛ امکان دارد شروع را با تاخیر تنظیم کرده باشید. جهت شروع سریع برنامه، تاخیر شروع را خاموش کنید. اگر عملکرد قفل کودک فعال شده، آن را غیرفعال کنید.

راه برطرف‌کردن نشتی آب لباسشویی آاگ چیست؟

مشکل در کوپلینگ شیلنگ آب یکی از دلایل اصلی نشتی لباسشویی محسوب می‌شود. حتما اطمینان حاصل کنید که کوپلینگ محکم است. اگر فیلتر پمپ تخلیه محکم نباشد، احتمال نشتی وجود دارد. شلنگ تخلیه را جهت وجود هرگونه آسیب مورد بررسی قرار دهید.

دلیل بازنشدن درب لباسشویی آاگ چیست؟

بازنشدن درب ماشین لباسشویی آاگ AEG ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. اگر جریان ورودی برق به دستگاه قطع باشد درب لباسشویی باز نمی‌شود. جریان برق خانه و فیوز را مورد بررسی قراردهید تا اطمینان حاصل کنید لباسشویی برق دریافت می‌کند. اگر برنامه شستشو به پایان نرسیده نباشد، شما نمی‌توانید درب لباسشویی را باز کنید. تا پایان کامل فرآیند شستشو صبر کنید. اگرآب درون وان به شکل کامل تخلیه نشده باشد، درب لباسشویی به هیچ عنوان باز نمی‌شود.

دلیل مشکل سروصدای زیاد لباسشویی آاگ چیست؟

ترازنبودن لباسشویی یکی از مهم‌ترین دلایل سروصدای زیاد در لباسشویی محسوب می‌‌شود؛ حتما لباسشویی را در سطح درست قرار دهید. توجه داشته باشید که اگر حجم لباس‌ها کم باشد، لباسشویی هنگام چرخش و یا آبگیری صدای زیادی تولید می‌کند. برای آگاهی از حجم استاندارد لباس مطابق با مدل لباسشویی خود، دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید

البته مشکلات مربوط به موتور نیز می‌تواند یکی دیگر از دلایل اصلی سروصدای زیاد لباسشویی آاگ باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل در موتور و جهت تعمیر لباسشویی آاگ خود، حتما با متخصصان وی‌آی‌پی تماس گرفته و از کمک آن‌ها استفاده کنید.

چرا مدت زمان شستشو در لباسشویی آاگ دیرتر از حالت معمول طول می‌کشد؟

اگر فشارآب ورودی کم یا ضعیف باشد، لباسشویی برای جبران آن چرخه شستشو را طولانی‌تر می‌کند. اگر فشار آب مشکلی نداشت، تایمر لباسشویی خود را مورد بررسی قرار دهید.

دلیل عدم تمیزی کامل لباس‌ها در لباسشویی آاگ چه می‌تواند باشد؟

ممکن است مواد پاک‌کننده‌ای که استفاده کردید کافی نباشد و یا قدرت زیادی نداشته باشد. دمای نامناسب جهت شستشو می‌تواند یکی دیگر از دلایل تمیزنشدن لباس‌ها باشد. اگر مقدار زیادی لباس را وارد لباسشویی کنید، ممکن است شستشو به‌خوبی صورت نگیرد و حتی به لباسشویی فشار زیادی وارد آید.

 تعمیر ماشین لباسشویی AEG

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ کاری سخت و تخصصی محسوب می‌شود که حتما باید تحت‌نظر متخصصان و تعمیرکارانی حرفه‌ای انجام گیرد. وی‌آی‌پی سرویس یکی از بهترین مراکز تعمیر و نصب ماشین لباسشویی آاگ است که می‌تواند به‌راحتی مشکلات شما را برطرف کند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

توجه داشته باشید برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود حتما به نمایندگی‌های معتبر مراجعه کنید؛ مراجعه به افراد تازه‌کار و یا غیرمتخصص ممکن است به قیمت خرابی دائم محصول و یا خرابی‌های بیشتر تمام شود.

نمایندگی آاگ

وی‌آی‌پی سرویس یکی از نمایندگی‌های معتبر آاگ محسوب می‌شود که به بهترین شکل ممکن به مشتریان و متقاضیانش خدمات ارائه می‌دهد و در اسرع‌وقت به آن‌ها کمک می‌کند. تنها کافیت با مشاوران باتجربه ما تماس گرفته و از خدمات متخصصان این شرکت بهره ببرید.

جمع‌بندی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG حتما باید زیرنظر متخصصان و تعمیرکاران حرفه‌ای صورت بگیرد. البته می‌توان برخی از مشکلات ساده این محصول را به‌راحتی در منزل برطرف کرد؛ اما اگر مشکل محصول شما برطرف نشد، می‌توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی خود از کمک متخصصان وی‌آی‌پی سرویس بهره گرفته و با ما تماس بگیرید. در هر نقطه از تهران که حضور دارید، با وی‌آی‌پی سرویس تماس بگیرید و از خدمات محشر این شرکت با بهترین تعرفه استفاده کنید.

مراحل انجام کار

سوالات متداول

پس از آن‌که شماره‌تماس، آدرس، مشخصات دستگاه و ایراد آن را در سیستم ثبت کردید تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت، و در هر زمانی که شما مدنظر داشته باشید، جهت بررسی و سرویس دستگاه در منزل یا محل کار شما حاضر خواهد شد.

ضمانت‌نامۀ خدمات وی‌آی‌پی سرویس در فاکتور مشتری درج می‌شود و زمان آن برای کلیۀ خدمات ۶ ماه (۱۸۰ روز) خواهد بود.

در صورت بازگشت عیب رفع‌شدۀ دستگاه، و یا برخورد با مشکلی دیگر با شماره‌های پشتیبانی وی‌آی‌پی سرویس (درج‌شده در سایت) تماس بگیرید.

برندها

برای ثبت درخواست خود و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG در سریع‌ترین زمان همین حالا با ما تماس بگیرید.

کامنت کاربران

اطلاعات خود را وارد کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

    ثبت درخواست در واتساپ تماسcall