تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ SAMSUNG

برای دریافت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ SAMSUNG ، تنها کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با ما تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان تکنسین به محل اعزام شود.

ثبت درخواست در واتساپتماس با ما

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ SAMSUNG (به زبان ساده)

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ Samsung کاری تخصصی است که باید توسط متخصصان حرفه‌ای صورت بگیرد. پیش از آنکه راجع‌به تعمیرات این محصول صحبت کنیم، اطلاعاتی درمورد تاریخچه برند سامسونگ در اختیارتان قرار می‌دهیم.

سامسونگ یک ابرشرکت خوشه‌ای در کشور کره‌ است که مالک چند شرکت و زیرمجموعه است. این ابرشرکت به بخش‌های سامسونگ الکترونیک، سامسونگ لایف، سامسونگ فایر، صنایع سنگین سامسونگ، سامسونگ تکوین، سامسونگ موتورز و سامسونگ سی‌اندتی تقسیم شده است.

گروه سامسونگ اولین بار در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول کار خود را آغاز کرد و در آن زمان در حوزه صادرات ماهی، میوه و سبزی فعالیت داشت. این شرکت خیلی زود پله‌های ترقی را طی کرد و با رشدی شگفت‌انگیز به یکی از ۱۰ شرکت بزرگ کشور کره تبدیل شد. سامسونگ در سال ۱۹۶۹ بخش سامسونگ الکترونیک را گسترده‌تر کرد. این شرکت در دهه ۱۹۷۰ روی صنایع سنگین، صنایع شیمیایی و پتروشیمی و کشتی‌سازی سرمایه‌گذاری کرد و به موفقیت‌های بزرگی دست یافت.

اکنون شرکت سامسونگ را می‌توان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در جهان دانست که توجه متقاضیان زیادی را به سمت خود جلب کرده است. کیفیت عالی محصولات و ظاهر زیبا ازجمله مهم‌ترین دلایل محبوبیت لوازم خانگی این شرکت محسوب می‌شود. در ادامه راجع‌به ماشین ظرفشویی سامسونگ صحبت و راهکارهایی برای تعمیر آن ارائه خواهیم کرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ SAMSUNG

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ کاری تخصصی است که باید زیرنظر متخصصان حرفه‌‌ای انجام بگیرد. جهت تعمیر محصول خود می‌توانید از مراکز معتبر نصب و تعمیر لوازم خانگی کمک بگیرید. وی‌آی‌پی سرویس یکی از همان مراکز معتبر است که در هر زمان که بخواهید به کمک شما می‌آید.

آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیرات تخصصی ماشین‌های ظرفشویی باید زیرنظر تعمیرکاران ماهر انجام شود. البته برخی از مشکلات متداول این محصولات را می‌توان در خانه عیب‌یابی و حل کرد. در ادامه قصد داریم به برخی از مهم‌ترین خرابی‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ اشاره کنیم.

چرا ماشین ظرفشویی سامسونگ ظرف‌ها را خشک نمی‌کند؟

مشکلات مربوط تهویه می‌تواند یکی از دلایل اصلی عدم کارکرد صحیح سیستم خشک‌کنندگی ظرفشویی سامسونگ samsung باشد. درواقع تهویه، هوای داغ و بخار آب حاصل از شستشوی ظرف‌ها را از ظرفشویی خارج می‌کند؛ اگر سیستم تهویه درست کار نکند، بخار آب از ظرفشویی خارج نشده و ظرف‌ها خشک نمی‌شوند. آسیب‌دیدگی و خرابی بازوهای شستشو نیز می‌تواند یکی دیگر از دلایل عدم خشک‌کردن ظروف در ظرفشویی باشد.

هرگونه آسیب‌دیدگی در بازوهای شستشو باعث می‌شود تا آب با حجم بالایی به درزها و چفت‌های درها پاشیده شده و باعث نشت از آن شود. المنت‌های حرارتی جهت تولید حرارت در حین چرخه خشک‌کردن در ظرفشویی‌ها وجود دارند. اگر این المنت‌ها دچار مشکل شوند در عملکرد خشک‌کنندگی دستگاه اختلال ایجاد می‌شود.

چرا ماشین ظرفشویی سامسونگ ظروف را به خوبی نمی‌شوید؟

خرابی تسمه پمپ آب باعث می‌شود که ظرفشویی به خوبی کار نکرده و ظروف را تمیز نکند. خراب‌شدن دهانه سوپاپ آب نیز منجر می‌شود که آب به درستی به ظرف‌ها نرسد و ظروف به خوبی پاکیزه نشوند. توجه داشته باشید که اگر دهانه سوپاپ به هر طریقی دچار مشکل شد، حتما آن را تعویض کنید و به فکر تعمیر آن نباشید.

دلیل آبکشی‌نکردن ظرفشویی سامسونگ چیست؟

خرابی پمپ آبکشی باعث می‌شود که سیستم آبکشی ماشین ظرفشویی دچار مشکل شود. پمپ آبکشی وظیفه دارد که آب را توسط پروانه آبکشی تخلیه کند. پمپ آبکشی معمولا قابل تعمیر نیست و حتما باید تعویض گردد. یکی دیگر از نکاتی که هنگام تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ samsung باید به آن توجه کنید، بررسی پروانه آبکشی است. پروانه آب را به سمت مجرای خروجی هل می‌دهد. اگر این پروانه دچار مشکل شود، با اختلال در سیستم آبکشی ماشین ظرفشویی مواجه می‌شویم.

چرا دکمه‌های ماشین ظرفشویی کار نمی‌کند؟

در آغاز بررسی کنید که صفحه‌نمایش و پنل کنترلی ظرفشویی دچار مشکل نشده باشند. خرابی‌های صفحه‌نمایش و پد لمسی ممکن است باعث عدم کارکرد درست دکمه‌ها باشد. اگر برد کنترل مرکزی نیز دچار مشکل شود، دکمه‌های ماشین ظرفشویی به درستی کار نمی‌کنند.

دلیل نشتی آب از ماشین ظرفشویی سامسونگ چیست؟

اگر دهانه سوپاپ‌های ورودی آب دچار مشکل شوند، این دهانه باز مانده و منجر به آن می‌شود تا ماشین پر از آب شده و باعث نشتی و سرریزی شوند. خرابی بازوهای شستشو نیز یکی دیگر از دلایل نشتی آب به شمار می‌آید.

چرا ماشین ظرفشویی سامسونگ سروصدای زیادی تولید می‌کند؟

خرابی و یا مشکل در کار پمپ آبکشی جزو دلایل اصلی سروصدا زیاد در ماشین ظرفشویی سامسونگ محسوب می‌شود. ابتدا پمپ را بررسی کرده و در صورت کثیف‌بودن آن را کاملا پاک کنید. اگر پس از پاک‌کردن باز هم پمپ به خوبی کار نکرد، باید آن را تعویض کنید. آسیب‌دیدگی و یا خرابی پروانه آبکشی نیز ممکن است باعث ایجاد سروصدا در ماشین ظرفشویی شود.

قطعات ماشین ظرفشویی سامسونگ SAMSUNG

اکثر مشکلات و خرابی‌های ماشین ظرفشویی سامسونگ با تعویض قطعات مربوطه برطرف می‌شود. جهت تهیه قطعات این محصول با کیفیت بالا، باید به مراکز فروش معتبر مراجعه کنید. اگر ماشین ظرفشویی شما نیاز به تعویض قطعه داشت، می‌توانید با تماس با مجموعه وی‌آی‌پی سرویس از کمک ما بهره ببرید و نسبت به تهیه قطعه مدنظر خود اطمینان حاصل کنید.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی سامسونگ

بعد از خرید هر محصولی، خدمات پس از فروش آن اهمیت زیادی برای مشتری دارد. وی‌آی‌پی سرویس با مشاوران و متخصصان ماهر خود می‌تواند این خدمات را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد و خرابی‌های لوازم خانگی شما اعم از ماشین لباسشویی، یخچال و ماشین ظرفشویی را برطرف کند.

نمایندگی ماشین ظرفشویی سامسونگ

از وی‌آی‌پی سرویس می‌توان به‌عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیر لوازم خانگی نام برد که خدمات گوناگونی را به متقاضیانش عرضه می‌کند. این مجموعه به‌عنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ می‌تواند محصول شما را در اسرع وقت و با تضمین تعمیر کرده و رضایتتان را جلب کند. همین حالا با متخصصان وی‌آی‌پی سرویس تماس گرفته و مشکل خود را بیان کنید.

جمع‌بندی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ SAMSUNG

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ کاری تخصصی و حساس است که باید توسط تعمیرکاران ماهر و حرفه‌ای انجام بگیرد. برخی از مشکلات ساده این محصول را می‌توان در خانه برطرف کرد؛ ولی جهت اطمینان خاطر بهتر است که از کمک یک مشاور خوب بهره ببرید. وی‌آی‌پی سرویس جزو بهترین مراکز تعمیر لوازم خانگی به‌شمار می‌آید که جهت تعمیر ماشین ظرفشویی خود می‌توانید روی آن حساب کنید.

مراحل انجام کار

سوالات متداول

پس از آن‌که شماره‌تماس، آدرس، مشخصات دستگاه و ایراد آن را در سیستم ثبت کردید تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت، و در هر زمانی که شما مدنظر داشته باشید، جهت بررسی و سرویس دستگاه در منزل یا محل کار شما حاضر خواهد شد.

ضمانت‌نامۀ خدمات وی‌آی‌پی سرویس در فاکتور مشتری درج می‌شود و زمان آن برای کلیۀ خدمات ۶ ماه (۱۸۰ روز) خواهد بود.

در صورت بازگشت عیب رفع‌شدۀ دستگاه، و یا برخورد با مشکلی دیگر با شماره‌های پشتیبانی وی‌آی‌پی سرویس (درج‌شده در سایت) تماس بگیرید.

برندها

برای ثبت درخواست خود و تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ SAMSUNG در سریع‌ترین زمان همین حالا با ما تماس بگیرید.

کامنت کاربران

اطلاعات خود را وارد کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

    ثبت درخواست در واتساپ تماسcall