تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی LG

برای دریافت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی LG ، تنها کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با ما تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان تکنسین به محل اعزام شود.

ثبت درخواست در واتساپتماس با ما

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی LG و هرآن‌چه درباره این کار باید بدانید

قبل از آنکه راجع‌به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی LG حرف بزنیم، قصد داریم تا اطلاعاتی درمورد تاریخچه این شرکت در اختیار شما مخاطبان عزیز قرار دهیم. شرکت ال جی کار خود را از سال ۱۹۵۸ آغاز کرد و توسط کوو این هوی تاسیس شد.

شرکت ال جی اکنون جزو بزرگ‌ترین تولیدکنندگان پنل‌های صفحه‌نمایش، تلویزیون، لوازم خانگی و قطعات الکترونیکی محسوب می‌شود. این شرکت با تولید محصولاتی عالی و باکیفیت توانست به محبوبیت بالایی دست پیدا کند.

از اوایل دهه ۱۹۶۰ ال جی به سمت جهانی‌شدن پیش رفت. این شرکت با ارائه محصولاتش در تمام نقاط جهان توانست خیلی زود پیشرفت کند و توجه متقاضیان زیادی را به سمت خود جلب کند.

این شرکت به تدریج پیشرفت کرد و به یکی از ارزشمندترین برندهای جهان تبدیل شد. ماشین ظرفشویی ال جی یکی از بهترین محصولات این شرکت محسوب می‌شود که در ادامه قصد داریم راجع‌به تعمیر آن صحبت کنیم.

تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی ال جی LG

تعمیر ظرفشویی ال جی کاری تخصصی است که باید زیرنظر متخصصانی ماهر انجام بگیرد. البته برخی از مشکلات متدوال و ساده این محصول را می‌توان به راحتی در خانه برطرف کرد. در ادامه قصد داریم به برخی از مشکلات متدوال این محصول اشاره کرده و راه‌حل‌های احتمالی برطرف‌کردن آن را ذکر کنیم.

دلیل روشن‌نشدن ظرفشویی ال جی چیست؟

مشکلات مربوط به اتصالات الکتریکی یکی از دلایل اصل روشن‌نشدن ماشین ظرفشویی ال جی LG محسوب می‌شود. اگر فیوز ماشین ظرفشویی آسیب دیده باشد و یا سوخته باشد، برق به دستگاه نرسیده و ظرفشویی روشن نمی‌شود.

چرا ماشین ظرفشویی ال جی شروع به کار نمی‌کند؟

اگر درب ظرفشویی به خوبی بسته نشده باشد، این محصول شروع به کار نمی‌کند. در صورت برخورد با این مشکل، درب ظرفشویی را به خوبی چک کنید. توجه داشته باشید که جهت شروع به کار ماشین، باید دکمه استارت را بفشارید.

چرا بازوهای آبپاش ظرفشویی به خوبی نمی‌چرخد؟

اگر مواد غذایی به ظرف چسبیده باشد، ممکن است ظرفشویی دچار اختلال در عملکرد شود. این مواد غذایی امکان دارد سبب گرفتگی سوراخ‌های بازوی آبپاش شود و از عملکرد درست آن جلوگیری کند. این سوراخ‌ها را می‌توان به کمک سوزن باز و تمیز کرد.

دلیل وجود رسوبات سفید رنگ در داخل محفظه چیست؟

عدم استفاده درست از مواد شوینده ممکن است باعث ایجاد رسوبات سفید رنگ شود. حتما از نمک‌های خاص برای شستشو استفاده کنید تا دچار این مشکل نشوید. اگر درب محفظه نمک به خوبی بسته نشده باشد، آن‌گاه شاهد رسوبات سفید رنگ در محفظه خواهیم بود.

چرا شستشوی ظروف چندان رضایت‌بخش نیست؟

اندازه مناسب استفاده از مواد شوینده موضوع مهمی است که باید به آن توجه داشت. اگر مقدار ظروف درون ماشین ظرفشویی زیاد باشد و ظروف در جایگاه مخصوص خود نباشند، ممکن است شستشو به خوبی انجام نگیرد. فیلترهای محصول را نیز بررسی کنید که مسدود نشده باشند.

چرا آب درون محفظه شستشو تخلیه نمی‌شود؟

اگر فیلتر مسیر خروجی با مواد غذایی پر شده باشد، مسیر آب بسته شده و تخلیه به خوبی انجام نمی‌شود. همچنین شلنگ تخلیه نیز ممکن است با مواد غذایی و اشیای مختلف مسدود شده باشد و بدین ترتیب تخیله آب انجام نگیرد. مشکلات مربوط به پمپ تخلیه نیز امکان دارد باعث عدم تخلیه آب شود؛ برای تعمیر ظرفشویی ال جی می‌توانید این پمپ را تعمیر یا تعویض کنید.

دلیل خشک‌نکردن ظرف‌ها پس از شسشتو چیست؟

قراردادن بیش از حد ظروف در ماشین ظرفشویی و عدم چینش درست آن‌ها ممکن است باعث اختلال در خشک‌کردن ظروف شود. اگر پمپ حرارتی ماشین ظرفشویی دچار مشکل شود، آن‌گاه ممکن است اختلال در عملکرد خشک‌کردن ایجاد شود. تعمیر و یا تعویض این پمپ می‌تواند باعث برطرف‌شدن این مشکل شود.

چرا ماشین ظرفشویی هنگام کار سروصدای زیادی تولید می‌کند؟

مشکلات مربوط به پمپ می‌تواند یکی از دلایل اصلی سروصدای زیاد باشد. اختلال در عملکرد بازوی آبپاش نیز از دلایل صدای زیاد به حساب می‌آید. هنگام چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی، توجه داشته باشید که ظروف با بازوی آبپاش تماس نداشته باشد.

دلیل نشت آب به خارج از ماشین ظرفشویی چیست؟

ابتدا شیر برقی محصول را بررسی کنید که دچار مشکل نشده باشد. اگر لوله‌های تخلیه بسته شده باشند، آن‌گاه شاهد نشت آب به خارج از دستگاه هستیم. ایرادات مربوط به پمپ تخلیه می‌تواند باعث بروز مشکلات نشت آب شود.

چرا ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود؟

اگر درب ظرفشویی بسته نشده باشد، آن‌گاه امکان دارد این محصول روشن نشود. اختلالات مربوط به تایمر و برد الکترونیکی یکی از دلایل اصلی روشن‌نشدن ظرفشویی محسوب می‌شود. مشکلات مربوط به موتور نیز یکی دیگر از دلایل عدم روشن‌شدن دستگاه به حساب می‌آید.

راهنمایی ماشین ظرفشویی ال جی LG

توجه داشته باشید که جهت جلوگیری از تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی و مانع از خراب‌شدن آن‌ها، باید به یکسری نکات لازم توجه کنید. حتما توجه داشته باشید که فیلتر ظرفشویی مسدود نشده باشد و در صورت هرگونه مشکل آن را تعویض کنید. ایرادات مربوط به بازوهای آبپاش می‌تواند باعث اختلال در عملکرد شستشو شود و کیفیت شستشو را کاهش دهد. درمجموع باید توجه کنید که تمام قطعات تعویضی دستگاه در زمان مناسب تعویض شده تا ظرفشویی دچار مشکل نشود.

تعمیر برد ماشین ظرفشویی ال جی

یکی از ایرادات متداول ماشین ظرفشویی، مشکلات مربوط به برد آن می‌شود. برای تعمیر ظرفشویی ال جی باید از متخصصان حرفه‌ای کمک بگیرید. تعمیرات مربوط به برد بسیار حساس و مهم هستند که باید توجه زیادی به آن داشت.

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی LG

برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود حتما به مراکز معتبر تعمیر مراجعه کرده و از خدمات آن‌ها بهره ببرید. وی‌آی‌پی سرویس یکی از همین مراکز معتبر است که خدمات مختلف و فوق‌العاده‌ای را به متقاضیانش ارائه می‌دهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی تهران

در تهران مراکز تعمیر مختلفی وجود دارند که به تعمیر لوازم خانگی می‌پردازند. وی‌آی‌پی سرویس یکی از همین مراکز معتبر است که با تعمیرکاران و مشاوران حرفه‌ای خود می‌تواند در هرزمانی به شما کمک کند.

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی غرب تهران

ساکنان غرب تهران می‌توانند همین حالا با مشاوران وی‌آی‌پی سرویس تماس گرفته و از خدمات ما بهره ببرند. مشاوران وی‌آی‌پی سرویس در اسرع وقت به کمک شما آمده و مشکل لوازم خانگیتان را برطرف می‌کنند.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

وی‌آی‌پی سرویس برترین مجموعه تعمیرات لوازم خانگی در تهران است که در سریع‌ترین زمان ممکن خرابی‌های ماشین ظرفشویی شما را برطرف می‌کند. این مجموعه دارای تعمیرکاران بسیار حرفه‌ای است که به راحتی محصول شما را تعمیر می‌کنند. هم‌اکنون می‌توانید با تماس با مجموعه وی‌آی‌پی سرویس از کمک ما بهره ببرید.

جمع‌بندی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی LG

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی LG کاری تخصصی و حساس است که باید حتما تحت نظر متخصصان و تعمیرکاران ماهر انجام بگیرد. البته برخی از مشکلات متداول و ساده را می‌توان به راحتی در خانه برطرف کرد. توجه داشته باشید که جهت برطرف‌کردن مشکل ظرفشویی خود از تعمیرکاران حرفه‌ای کمک بگیرید. وی‌آی‌پی سرویس یکی از مراکز عالی تعمیر لوازم خانگی است که با متخصصان ماهر خود در هر زمان به کمک شما آمده و خرابی محصولتان را برطرف می‌کند.

مراحل انجام کار

سوالات متداول

پس از آن‌که شماره‌تماس، آدرس، مشخصات دستگاه و ایراد آن را در سیستم ثبت کردید تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت، و در هر زمانی که شما مدنظر داشته باشید، جهت بررسی و سرویس دستگاه در منزل یا محل کار شما حاضر خواهد شد.

ضمانت‌نامۀ خدمات وی‌آی‌پی سرویس در فاکتور مشتری درج می‌شود و زمان آن برای کلیۀ خدمات ۶ ماه (۱۸۰ روز) خواهد بود.

در صورت بازگشت عیب رفع‌شدۀ دستگاه، و یا برخورد با مشکلی دیگر با شماره‌های پشتیبانی وی‌آی‌پی سرویس (درج‌شده در سایت) تماس بگیرید.

برندها

برای ثبت درخواست خود و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی LG در سریع‌ترین زمان همین حالا با ما تماس بگیرید.

کامنت کاربران

اطلاعات خود را وارد کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

    ثبت درخواست در واتساپ تماسcall