تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG

برای دریافت خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG ، تنها کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با ما تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان تکنسین به محل اعزام شود.

ثبت درخواست در واتساپتماس با ما

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG و هرآن‌چه درباره این کار باید بدانید

آاگ AEG را می‌توان یکی از برندهای معتبر تولیدکننده محصولات خانگی دانست که با محصولات باکیفیتش توانست به محبوبیت بالایی برسد. ماشین ظرفشویی آاگ یکی دیگر از لوازم خانگی عالی این شرکت به شمار می‌آید که فروش بسیار خوبی داشت. جهت انجام تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG بهتر است که از کمک متخصصان ماهر و حرفه‌ای بهره بگیرید.

پیش از اینکه راجع‌به تعمیر ظرفشویی آاگ حرف بزنیم، توضیحاتی درمورد تاریخچه این شرکت به شما ارائه می‌دهیم. آاگ را باید یکی بزرگ‌ترین شرکت‌های تجهیزات الکتریکی در جهان دانست که از سال ۱۸۸۳ و تحت مدیریت امیل راتناو فعالیت خود را در آلمان شروع کرد.

این شرکت با ساخت تجهیزات برقی مانند موتور، لامپ و ژنراتور کارش را آغاز کرد. آاگ در ادامه فعالیت‌های خود تصمیم گرفت تا به حوزه تولید اتومبیل و هواپیما وارد شود. بعد از پایان جنگ جهانی دوم این شرکت وارد بحران بزرگی شد و قسمتی از سهام خود را به فروش رساند. پس از این اتفاق، شرکت آاگ تمرکز خود را روی تولید لوازم الکترونیکی خانگی قرار داد و به موفقیت‌های بزرگی دست یافت.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG در خانه

برطرف‌کردن خرابی‌های ماشین ظرفشویی آاگ کار دشواری است و باید توسط متخصصان حرفه‌ای انجام گیرد. البته برخی از مشکلات ساده این محصول را می‌توان به راحتی در خانه حل کرد. جهت حل این خرابی‌ها می‌توانید با مرکز وی‌آی‌پی سرویس تماس گرفته و از کمک متخصصان این مجموعه بهره ببرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG

همان‌گونه که پیش‌تر نیز ذکر کردیم، تعمیر ماشین ظرفشویی کاری تخصصی و دشوار محسوب می‌شود که باید توسط تعمیرکارانی حرفه‌ای انجام بگیرد. در ادامه برخی از خرابی‌های این محصول را ذکر کرده و به عیب‌یابی آن‌ها می‌پردازیم.

دلیل روشن‌نشدن ماشین ظرفشویی آاگ چیست؟

روشن‌نشدن ماشین ظرفشویی ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. جهت حل این مشکل باید باید به مواردی مانند مدار برق دستگاه، بسته‌بودن کامل درب محصول، سوئیچ درب، قفل درب، لوله تخلیه دستگاه و برد دستگاه توجه کنید. اگر با بررسی این موارد نتوانستید مشکل را برطرف کنید، باید از کمک تعمیرکار حرفه‌ای استفاده کنید.

چرا پس از اتمام کار، ظرفشویی آاگ ظرف‌ها را به خوبی تمیز نمی‌کند؟

تمیزنشدن ظرف‌ها یکی دیگر از مشکلات متدوالی است که هنگام استفاده از ظرفشویی آاگ AEG ممکن است با آن مواجه شوید. عدم ورود آب به دستگاه می‌تواند یکی از دلایل رخ‌دادن این مشکل باشد. جهت تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ ابتدا دریچه‌های ورودی آب را چک کنید. البته این امکان نیز وجود دارد که آب وارد ماشین ظرفشویی شده باشد، اما در تخلیه با مشکل مواجه شود. در این ضورت دریچه‌های تخلیه را مورد بررسی قرار دهید تا مسدود نشده باشند. لازم به ذکر است که پرشدن چاه فاضلاب نیز می‌تواند باعث بروز چنین مشکلی شود.

چرا ماشین ظرفشویی آاگ حین کار خاموش می‌شود؟

مشکلات مربوط به جریان برق، فیوز حرارتی که برق را به موتور و برد می‌رساند و بسته نشدن کامل درب ظرفشویی می‌تواند از دلایل خاموش‌شدن این ماشین ظرفشویی حین کار باشد. اگر این مشکل برطرف نشد، آن‌گاه می‌توانید با مشاوران وی‌آی‌پی سرویس تماس گرفته و از کمک آن‌ها بهره ببرید.

دلیل نشت آب از ماشین ظرفشویی چیست؟

نشتی آب از ماشین ظرفشویی یکی از مشکلات متداول تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG محسوب می‌شود. نشت آب از ظرفشویی دارای دلایل مختلفی است. مشکلات مربوط به درب و واشر می‌تواند باعث بروز این مشکل شود. توجه داشته باشید که چیدمان اشتباه ظروف در دستگاه، پرکردن زیاد دستگاه از ظروف، گیرکردن سوئیچ شناور، استفاده بیش از حد از مواد شوینده و سوراخ‌بودن شلنگ تخلیه می‌تواند از دیگر دلایل اصلی نشت آب از ظرفشویی باشد.

چرا ماشین ظرفشویی آاگ صدای زیادی تولید می‌کند؟

گیرکردن پسماند مواد غذایی یا ظروف شکسته شده در تیغه، خرابی یا فرسوده‌شدن پروانه‌ها، چیدمان اشتباه ظروف در دستگاه، گیرکردن مواد غذایی یا اجسامی مانند خلال دندان در پروانه بالا، لق‌بودن بازوهای آب‌پاش و خرابی بلبرینگ بازو می‌توانند از دلایل اصلی ایجاد سروصدای زیاد در لباسشویی آاگ باشند.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG و ذکر برخی از نکات مهم

قبل از استفاده و یا تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. برخی از مهم‌ترین نکاتی که باید به آن‌ها توجه داشته باشید، بدین شرح است:

  • به ‌هیچ‌عنوان ماشین ظرفشویی را بیش از حد ظرفیتش پر نکنید.
  • سعی کنید حتما از شوینده‌های مناسب و باکیفیت استفاده کنید.
  • توجه داشته باشید که استفاده از نمک‌های مناسب می‌تواند باعث بهبود عملکرد ظرفشویی شود.
  • حتما توجه کنید که محصول دارای هیچ‌گونه نشتی نباشد.
  • حتما پسماندهای غذایی را که در ظروف وجود دارند پاک کرده و نگذارید در ظروف باقی بمانند. این پسماندها ممکن است باعث گرفتگی پمپ و یا دیگر شلنگ‌های ظرفشویی شود.

نمایندگی آاگ

آاگ AEG جزو بزرگ‌ترین شرکت‌های لوازم خانگی در جهان محسوب می‌شود که در ایران نیز دارای محبوبیت بالایی است. برای خرید و یا تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG حتما باید به مراکز معتبر فروش و تعمیر آن‌ها مراجعه کنید. پیش از این کار حتما تحقیقات لازم را انجام داده تا دچار مشکلات مختلف نشوید.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

جهت تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ می‌توانید از کمک متخصصان و مشاوران ماهر استفاده کنید. وی‌آی‌پی سرویس یکی از نمایندگی‌های معتبر تعمیر لوازم خانگی است که با خدمات عالی و برجسته‌اش می‌تواند خرابی‌های لوازم خانگی شما اعم از یخچال، لباسشویی و ماشین ظرفشویی را برطرف کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در تهران

در هر نقطه از تهران که حضور دارید، می‌توانید همین حالا با مشاوران وی‌آی‌پی سرویس تماس گرفته و جهت تعمیر محصول خود از آن‌ها کمک بگیرید. مرکز وی‌آی‌پی سرویس در اسرع وقت متخصصان خود را جهت حل خرابی محصول‌تان به محل اعزام می‌کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در محل خرابی ماشین ظرفشویی آاگ

پس از تماس با مرکز وی‌آی‌پی سرویس، تعمیرکاران این مجموعه در سریع‌ترین زمان ممکن خود را به شما رسانده و خرابی محصول‌تان را در همان لحظه و همان‌جا حل می‌کنند. بنابراین همین حالا با ما تماس گرفته و از خدمات متعدد وی‌آی‌پی سرویس بهره ببرید.

جمع‌بندی تعمیر ظرفشویی آاگ

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG کاری تخصصی است که حتما باید زیرنظر متخصصان حرفه‌ای و ماهر انجام بگیرد. البته می‌توان برخی از مشکلات و خرابی‌های ساده این محصول را در خانه برطرف کرد. وی‌آی‌پی سرویس را می‌توان یکی از بهترین مراکز تعمیر لوازم خانگی در تهران دانست که خدمات فوق‌العاده‌ای را به مشتریانش ارائه می‌دهد. همین حالا با تماس با این مجموعه از حل خرابی‌های ماشین ظرفشویی خود اطمینان حاصل کنید.

مراحل انجام کار

سوالات متداول

پس از آن‌که شماره‌تماس، آدرس، مشخصات دستگاه و ایراد آن را در سیستم ثبت کردید تکنسین ما با شما تماس خواهد گرفت، و در هر زمانی که شما مدنظر داشته باشید، جهت بررسی و سرویس دستگاه در منزل یا محل کار شما حاضر خواهد شد.

ضمانت‌نامۀ خدمات وی‌آی‌پی سرویس در فاکتور مشتری درج می‌شود و زمان آن برای کلیۀ خدمات ۶ ماه (۱۸۰ روز) خواهد بود.

در صورت بازگشت عیب رفع‌شدۀ دستگاه، و یا برخورد با مشکلی دیگر با شماره‌های پشتیبانی وی‌آی‌پی سرویس (درج‌شده در سایت) تماس بگیرید.

برندها

برای ثبت درخواست خود و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG در سریع‌ترین زمان همین حالا با ما تماس بگیرید.

کامنت کاربران

اطلاعات خود را وارد کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

    ثبت درخواست در واتساپ تماسcall