0

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ

وی آی پی سرویس بهترین خدمات را در زمینه تعمیر لوازم خانگی سامسونگ ارائه میدهد . تعمیرگاه مجاز مرکزی سامسونگ ساید بای ساید،ماشین لباسشویی،ماشین ظرفشویی،مایکروفر و جاروبرقی مجهز به سرویس دهی فوری و شبانه روزی در سراسر تهران بدون تعطیل،تعمیر کمتر از ۲ ساعت قطعات اورجینال با ضمانت کتبی لوازم خانگی سامسونگ خود را به ما بسپارید .

وی آی پی سرویس بهره گیری از کادری مجرب و متخصص و آموزش دیده این امکان را برای شما فراهم ساخته است که در کوتاه ترین زمان ممکن لوازم برقی خود را سرویس کنید.

سرویس و تعمیر محصولات سامسونگ در این مرکز محدود به محصولی خاص نیست و تمامی لوازم خانگی این برند را شامل می‌گردد.

تعمیرگاه مجاز با شعب مختلف در سراسر تهران نمایندگی تعمیرات سامسونگ میباشد .

اگر هر یک از دستگاه های لوازم خانگی سامسونگ شما نیاز به تعمیرات داشته باشند، همکاران ما شما را در این جهت راهنمایی خواهند کرد و کارها و کنترل هایی را که قبل از اجرای تعمیرات باید انجام دهید را به شما خواهند گفت .

اگر با مشاوره ها و راهنمایی های صورت گرفته مشکل دستگاه شما برطرف نشود، تکنیسین های متخصص ما در کمترین زمان خودشان را به محل دستگاه شما خواهند رساند تا به صورت حضوری مشکل را برطرف کنند .

تمامی خدمات ارائه شده توسط وی آی پی سرویس در محل شما خواهند بود و نیازی به حمل دستگاه به نمایندگی تعمیرات سامسونگ نخواهد بود .

تمامی قطعات تعویض شده صورت گرفته نیز در این نمایندگی در درجه کیفی بالایی است و تمامی قطعات با اجزای اصل و فابریک شرکت سامسونگ است .

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های علامت گذاری شده با * را باید تکمیل نمایید.