سرویس یخچال

سرویس کندانسور
یخچال از جمله لوازم خانگی می باشد که به صورت شبانه روزی کار می کند ، بنابراین بیشتر از سایر لوازم خانگی احتیاج به سرویس و نگهداری دارد ، زیرا خرابی این محصول می تواند در زندگی روزمره شما اختلال ایجاد کند . پس شما می توانید با راهنمایی گرفتن از کسانی که به صورت تخصصی در زمینه تعمیرات یخچال و فریزر فعالیت دارند و یا با مطالعه مقالات یا کتابچه ی راهنما ی استفاده از دستگاه اطلاعات و آگاهی خود را افزایش دهند .
روش هایی برای سرویس و بهینه سازی مصرف انرژی یخچال :
• یکی از اجزای مهم در این دستگاه کویل کندانسور می باشد . این قطعه معمولا در پشت یخچال قرار دارد و وظیفه آن خنک کردن محیط داخلی یخچال می باشد .
• کنترل گازمبرد : گازمبرد در واقع سیالی است که وظیفه آن انتقال سرما می باشد . میزان مبرد در داخل سیکل دستگاه موضوع مهمی می باشد که با توجه به اطلاعات داده شده تنظیم اصولی این موارد از افراد با تجربه کاری در این زمینه و سرویس کاران متخصص و تعمیرگاه های مجاز کمک بگیرید .
• تراز بودن دستگاه : تراز بودن و قرار گرفتن در جای نامناسب روی عملکرد کندانسور ، قطعات داخلی دستگاه تاثیر خواهد داشت ، این امر باعث می شود کارکرد یخچال و کمپرسور آن همراه با ایجاد سروصدا باشد ، بنابراین چک کردن تراز بودن یکی از کارهای مهمی است که در هنگام سرویس تخصصی یخچال و فریزر باید انجام شود .
• تنظیم کردن دما :دمای محیط داخلی یخچال با استفاده از پنل قابل تنظیم است و شما می توانید با توجه به میزان استفاده ای که دارید آن را روی دمای مورد نظر تنظیم کنید .