سرویس ماکروویو

به آسانی این امر قابل درک است که همه ی ما به دنبال خرید محصولاتی هستیم که طول عمر بالایی داشته باشند و بدون اینکه و بدون اینکه دچار مشکل شود بتوانیم سالیان سال از محصول استفاده کنیمطول عمر بالای یک محصول علاوه بر اینکه به کیفیت شرکت سازنده ی آن محصول بستگی دارد ، به نحوه ی استفاده و نگهداری مصرف کننده نیز وابسته است . در این خصوص رعایت نکاتی در استفاده و نگهداری محصول نیز به افزایش طول عمر دستگاه کمک می کند و باعث جلوگیری از آسیب های جدی به دستگاه می شود . در این رابطه به چند نکته می توان اشاره نمود :
• قبل از استفاده از دستگاه دقت کنید که نوسانات برقی وجود نداشته باشد ، نوسانات برقی آسیب های زیادی را به لوازم الکترونیکی وارد می کند ، بنابراین سعی کنید حتما از محافظ الکترونیک لوازم خانگی استفاده کنید .
• ماکروویو را به صورت خالی روشن نکنید زیرا این کار باعث آسیب رسیدن به قطعات داخلی دستگاه می شود ، در واقع مکانیزم این سیستم به این صورت می باشد که انرژی الکتریکی به انرژی گرمایی تبدیل می شود و این انرژی توسط مواد غذایی موجود در دستگاه جذب می شود ، در صورتی که دستگاه بدون قرار گرفتن مواد غذایی در آن روشن شود و شروع به کار کند انرژی تولید شده گرمای زیادی ایجاد می کند و باعث آسیب رسیدن به قطعات داخلی دستگاه می شود .
• پس از هربار استفاده از دستگاه ماکروویو ، آن را به خوبی تمیز کنید . این کار علاوه بر اینکه باعث کاهش مصرف انرژی می شود و در پرداخت هرینه های جانبی صرفه جویی می شود ، طول عمر و راندمان داستگاه را نیز افزایش می دهد ، بنابراین سعی کنید پس از هر بار استفاده از دستگاه سطوح داخلی را تمیز کرده و مواد غذایی باقیمانده را خارج کنید .
• از بسته بودن درب ماکروویو در حین استفاده اطمینان حاصل کنید ، درست بسته نشدن درب می تواند آسیب های جدید را به دستگاه وارد کند .
• از جوشاندن آب در ماکروویو به شدت خودداری کنید .این کار به دلیل اینکه دستگاه مورد نظر برای این نوع استفاده طراحی نشده و مکانیزم کار آن مناسب عمل جوشاندن آب نیست می تواند هم برای مصرف کننده خطرات زیادی را ایجاد کند ، همچنین باعث آسیب رسیدن به دستگاه شود .
در آخر اینکه شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات سرویس انواع برندهای ماکروویو و سولار با وی آی پی سرویس ( نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ) در تماس باشید .